Som Umelec

Fotky od umelcov

 

UMENIE MILOVAŤ - Umenie žiť láskou

Janka a pochádza z krásneho kráľovského mesta na východnom Slovensku, z Levoče. Má 19 rokov a je študentkou všeobecného lekárstva. Je cieľavedomá, milá a priateľská. Má rada spoločnosť, ľudí a hlavne smiech.
Read More About UMENIE MILOVAŤ - Umenie žiť láskou »

UMENIE MILOVAŤ - Umenie prinášať radosť

Patrik pochádza z obce Brezovica a pôsobí v Košiciach na Technickej univerzite, Fakulte elektrotechniky a informatiky ako doktorand. Medzi jeho záľuby patrí futbal, cyklistika, ale predovšetkým divadlo. To je jeho srdcovkou a zároveň psychohygienou pri všetkých povinnostiach. V divadle nachádza inšpiráciu, tvorivosť a dobrý pocit z toho, že robí radosť iným. ☺
Read More About UMENIE MILOVAŤ - Umenie prinášať radosť »

UMENIE MILOVAŤ - Vidieť, pochopiť a pretvárať

Majka pochádza z dedinky Chmeľnica, blízko Starej Ľubovne, ale posledných 13 rokov (s malými prestávkami) žije v Bratislave. Už 6 rokov je členkou spoločenstva Martindom a posledné 3 roky pre neho pracuje na plný úväzok. Tesne pred tým, ako začala pracovať pre spoločenstvo, bola dobrovoľníčkou v Rodinkove (dome prijatia pre rodiny v Belušských Slatinách). Tento polrok ju veľmi silno ovplyvnil v službe ľuďom. Miluje knihy, ticho, samotu, ale aj priateľov, dobré jedlo a kávičku!
Read More About UMENIE MILOVAŤ - Vidieť, pochopiť a pretvárať »

UMENIE MILOVAŤ - Vychádzať zo seba

Majka pochádza z dediny Liptovská Teplička, v ktorej vyše pol roka aj pracuje. Okrem toho rada chodí do miestneho spoločenstva mladých Pripravme cestu Pánovi. Má rada spev, tanec, prechádzky.
Read More About UMENIE MILOVAŤ - Vychádzať zo seba »

UMENIE MILOVAŤ - Dávať seba v službe druhým

Daniel pochádza z Malaciek. Študoval informatiku a v tomto odbore aj pracuje. Okrem svojej práce má množstvo iných záľub ako je šport, hudba a spev, príroda. Istý čas pôsobil aj ako dobrovoľník pre Dom Anky Kolesárovej vo Vysokej nad Uhom.
Read More About UMENIE MILOVAŤ - Dávať seba v službe druhým »

UMENIE MILOVAŤ - Nie podceňovať

Volám sa Katka, som z Trenčína zo spoločenstva Južania. Momentálne študujem na vysokej škole v Bratislave a trávim veľmi veľa času u nás v spoločenstve.
Read More About UMENIE MILOVAŤ - Nie podceňovať »

UMENIE MILOVAŤ - Umenie milovať a prijať seba

Katka pochádza zo Spišskej Novej Vsi, kde navštevuje aj miestne spoločenstvo mladých. Študuje logopédiu, má rada hudbu, tanec, dobré rozhovory, prírodu, čas strávený s priateľmi... a veľmi rada sa smeje :D
Read More About UMENIE MILOVAŤ - Umenie milovať a prijať seba »

UMENIE MILOVAŤ - Umenie slúžiť

Anežka pochádza zo Spišskej Teplice, malej a milej obce neďaleko Popradu. Momentálne študuje v Nitre, no srdcom je stále tatranka, ktorá miluje prírodu, hory a lesy. Umenie ju obklopuje už od mala a v súčasnosti tvorí časť jej štúdia. Stále poznáva a odhaľuje, čo znamená dávať do umenia srdce a do srdca umenie milovať :-).
Read More About UMENIE MILOVAŤ - Umenie slúžiť »

UMENIE MILOVAŤ - Umenie spravovať

Veronika pochádza z obce Strečno, ktorá je známa hlavne svojim hradom. Študovala elektronický obchod na univerzite v Žiline a pôsobí ako dobrovoľník v rámci ZKSM. Medzi jej záľuby patrí spev - je členkou dvoch mládežníckych zborov, hudba a zo všetkých krás, ktoré príroda ponúka, má najradšej more a jeho prostredie. Napísala blog o tom, čo pre ňu znamená umenie milovať - je ním spravovanie vecí.
Read More About UMENIE MILOVAŤ - Umenie spravovať »

UMENIE MILOVAŤ – Umenie tvoriť a inšpirovať

Kristy pochádza z malebnej dedinky Liptovská Osada a študuje psychológiu. Je veľmi inšpiratívna žena, ktorá tvorí srdcom. Kreativita a umenie je neodlučiteľnou súčasťou jej života a prejavuje sa v mnohých oblastiach. Jej umelecké nadanie môžeme vnímať napr. cez jej maľby, v modernej kaligrafickej tvorbe, v štýle jej oblečenia. Úplne originálne dokáže zachytiť krásu prítomného okamihu napr. na fotografii. Je veľmi citlivou a jemnou ženou, ktorá do svojej tvorby vkladá kus krehkosti a sily zároveň. V neposlednom rade je umelkyňou v prejavovaní priateľstva a blízkosti.
Read More About UMENIE MILOVAŤ – Umenie tvoriť a inšpirovať »

UMENIE MILOVAŤ – Umenie rozhodovať sa milovať srdce

Monika pochádza z Trenčína. Pracuje ako opatrovateľka postihnutých detí. Rada sa venuje ľuďom, najmä v spoločenstve, ale aj mimo neho. Je členkou spoločenstva Južania. Rada sa smeje a prináša ľuďom radosť a slobodu.
Read More About UMENIE MILOVAŤ – Umenie rozhodovať sa milovať srdce »

UMENIE MILOVAŤ – umenie vytvárania bezpečného miesta

Janka pochádza z Novej Dubnice. Pracuje ako účtovníčka a vo svojom voľnom čase sa pastierskym srdcom venuje vyučovaniu, duchovnému poradenstvu a formácii mladších členov v spoločenstve Eliáš. Je vždy pozitívne naladená, je rada sama sebou, a to na nej majú ľudia veľmi radi. :) Prečítajte si blog o jej jedinečnom umení v láske - umení vytvárania bezpečného miesta.
Read More About UMENIE MILOVAŤ – umenie vytvárania bezpečného miesta »

UMELCI V PRÁCI S MLÁDEŽOU - Umenie dávať - Eva Švorcová (Elorien)

„Umenie je utvárané z ľudských rúk, ľudského srdca a ducha,“ sú slová jedného českého spisovateľa. V umení vyjadrujeme seba, svoje vnútro, svoju autenticitu. Vrámci projektu Umenie milovať vám chceme predstaviť ľudí, ktorí vo svojej práci s mládežou sú umelcami v láske a prinášajú hodnoty, ktoré nesú vo svojich srdciach. Dnes vám predstavujeme Elorien - Evu Švorcovú ako umelca v dávaní. Jej život a umelecká tvorba prináša obrovské povzbudenie.
Read More About UMELCI V PRÁCI S MLÁDEŽOU - Umenie dávať - Eva Švorcová (Elorien) »

UMENIE MILOVAŤ - Živé srdce

Veľmi túžim po tom, aby ľudia vstupovali do toho, pre čo boli stvorení... (Ivana Šalgová)
Read More About UMENIE MILOVAŤ - Živé srdce »

UMENIE MILOVAŤ

Napadlo vám niekedy, že aj láska je ako umenie? Nikdy som nebol viac kreatívny ako vtedy, keď som sa zamiloval... (Ľubomír Švorca)
Read More About UMENIE MILOVAŤ »
Showing 15 results.
Items per Page 100
of 1

 

Videá od umelcov

Vstúp do jedinečnosti, ktorú v sebe nesieš a prejav lásku spôsobom, akým to vieš iba ty.

podeľ sa s ostatnými o svoju umeleckú tvorbu vo vzťahoch s priateľmi, v rodine, spoločenstve, práci, či s inými ľuďmi v tvojom okolí. zanechaj svoj umelecký podpis lásky a šír ho ďalej, aby pohol srdciami ďalších ľudí.

Tu môžeš pridať svoje svedectvo vo forme fotky, videa, či blogu.
Ďakujeme.

#UMENIEMILOVAT

Prosba o modlitbu
This field is mandatory.