Som Umelec

Fotky od umelcov

 

Umenie lásky – umenie vytvárania bezpečného miesta

Janka pochádza z Novej Dubnice. Pracuje ako účtovníčka a vo svojom voľnom čase sa pastierskym srdcom venuje vyučovaniu, duchovnému poradenstvu a formácii mladších členov v spoločenstve Eliáš. Je vždy pozitívne naladená, je rada sama sebou, a to na nej majú ľudia veľmi radi. :) Prečítajte si blog o jej jedinečnom umení v láske - umení vytvárania bezpečného miesta.
Čítaj ďalej o Umenie lásky – umenie vytvárania bezpečného miesta »

Umelci v práci s mládežou - Umenie dávať - Eva Švorcová (Elorien)

„Umenie je utvárané z ľudských rúk, ľudského srdca a ducha,“ sú slová jedného českého spisovateľa. V umení vyjadrujeme seba, svoje vnútro, svoju autenticitu. Vrámci projektu Umenie milovať vám chceme predstaviť ľudí, ktorí vo svojej práci s mládežou sú umelcami v láske a prinášajú hodnoty, ktoré nesú vo svojich srdciach. Dnes vám predstavujeme Elorien - Evu Švorcovú ako umelca v dávaní. Jej život a umelecká tvorba prináša obrovské povzbudenie.
Čítaj ďalej o Umelci v práci s mládežou - Umenie dávať - Eva Švorcová (Elorien) »

Živé srdce

Veľmi túžim po tom, aby ľudia vstupovali do toho, pre čo boli stvorení... (Ivana Šalgová)
Čítaj ďalej o Živé srdce »

Umenie milovať

Napadlo vám niekedy, že aj láska je ako umenie? Nikdy som nebol viac kreatívny ako vtedy, keď som sa zamiloval... (Ľubomír Švorca)
Čítaj ďalej o Umenie milovať »
Ukazujem 4 výsledkov.

Videá od umelcov

Vstúp do jedinečnosti, ktorú v sebe nesieš a prejav lásku spôsobom, akým to vieš iba ty.

podeľ sa s ostatnými o svoju umeleckú tvorbu vo vzťahoch s priateľmi, v rodine, spoločenstve, práci, či s inými ľuďmi v tvojom okolí. zanechaj svoj umelecký podpis lásky a šír ho ďalej, aby pohol srdciami ďalších ľudí.

Tu môžeš pridať svoje svedectvo vo forme fotky, videa, či blogu.
Ďakujeme.

#UMENIEMILOVAT

Prosba o modlitbu
Prosím, vyplňte túto položku